Aktualności

EMS A STAWY

EMS A STAWY

Dolegliwości bólowe stawów mogą wynikać z nadmiernego ich obciążenia, urazów, a niekiedy są objawem lub skutkiem chorób wykrytych bądź jeszcze niezdiagnozowanych. Szereg codziennych czynności, jak i trening mogą powodować powstanie lub nasilenie się bóli stawów.

EMS A CELLULIT

EMS A CELLULIT

Do problematycznych zmian skóry należy cellulit. Stanowi typowo kobiecą przypadłość i w niewielkim tylko odsetku może pojawić się u mężczyzn – z uwagi na odmienną budowę tkanki tłuszczowej. Charakteryzuje się nierówną powierzchnią skóry, wynikającą z nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, wody oraz produktów przemiany materii.

ODCHUDZANIE Z EMS

ODCHUDZANIE Z EMS

Tradycyjne techniki walki z nadwagą i otyłością poprzez wytężony trening fizyczny przynoszą pozytywne rezultaty. Nie wszyscy mają jednak wystarczająco dużo cierpliwości, aby czekać na rezultaty. Inni po prostu nie mogą nadmiernie przeciążać stawów i mięśni na siłowni lub uprawiając sport. Może być to spowodowane przebytymi kontuzjami czy zwyrodnieniowymi chorobami stawów.

EMS A BÓL PLECÓW

EMS A BÓL PLECÓW

Do przyczyn wywołujących ból pleców można zaliczyć wiele czynników, głównie związanych z codziennymi nawykami bądź elementami prowadzonego trybu życia (np. siedząca praca, brak ruchu). Dolegliwości związane z bólem kręgosłupa lub mięśni pleców mogą dotknąć zarówno osoby młodsze, jak i w starszym wieku.