Trener personalny EMS Wrocław

30 minut efektywnego treningu pod naszym okiem

Zapraszamy na treningi personalne pod okiem trenerów personalnych będących szkoleniowcami w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych Akademii szkoleniowych w Polsce.

Treningi personalne pod okiem fachowców

Treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej realizujemy wyłącznie indywidualnie i rzecz jasna pod bacznym okiem naszych trenerów personalnych. Zapewniamy w pełni zindywidualizowane zajęcia poprzedzone holistycznym wywiadem z Klientem.

Stawiamy na profesjonalizm, rzeczową opiekę trenerską i miłą atmosferę. A o klientach i ich stylu życia, pamiętamy również poza ich wizytą w naszym studio. O Twoje wyniki dbamy więc wspólnie.

Opieka trenera nie tylko na zajęciach

Trening to raptem 30 intensywnych minut. Ale, aby zobaczyć efekty zajęć jeszcze szybciej, warto przemyśleć swój tryb życia w sytuacji, kiedy nie patrzy na Ciebie oko naszego trenera.

Dlatego też możesz liczyć na nasze wsparcie w kwestii zaleceń żywieniowych i życia około treningowego. To bardzo istotne. Wspólnie, możemy zdziałać naprawdę wiele, a Ty poczujesz się pewniej w swoim ciele. Zyskasz na zdrowiu i kondycji psychicznej, co jest równie istotne w codziennym życiu.

Opieka trenera nie tylko na zajęciach

Trening to raptem 30 intensywnych minut. Ale, aby zobaczyć efekty zajęć jeszcze szybciej, warto przemyśleć swój tryb życia w sytuacji, kiedy nie patrzy na Ciebie oko naszego trenera. Dlatego też możesz liczyć na nasze wsparcie w kwestii zaleceń żywieniowych i życia około treningowego. To bardzo istotne. Wspólnie, możemy zdziałać naprawdę wiele, a Ty poczujesz się pewniej w swoim ciele. Zyskasz na zdrowiu i kondycji psychicznej, co jest równie istotne w codziennym życiu.

Studio treningu personalnego EMS w centrum Wrocławia

Nasze studio treningu personalnego EMS Gold zlokalizowane jest na południu miasta Wrocław, na pograniczu dzielnic Gaj i Krzyki.

Głęboko wierzymy w fakt, że w budowaniu Twojej przyszłej atrakcyjnej sylwetki pomoże Ci również nasza dogodna lokalizacja.

Trening EMS, dlaczego warto spróbować?

Zobacz listę najważniejszych zalet treningu wykorzystującego elektrostymulację.

N

Efekty zobaczysz już po 4 treningach

N

Szybciej spalisz tkankę tłuszczową

N

Na jednym treningu zaangażujesz aż 90% mięśni

N

O 30% większa efektywność względem tradycyjnego treningu

N

Brak obciążenia na stawy

N

Poprawa postawy i postury ciała

N

Skuteczność w walce z bólami szyi, pleców i lędźwi

N

Zmniejszone napięcie mięśniowe i jego niwelowanie

K

Treningi personalne w EMS Gold Wrocław

Umów trening lub dopytaj o szczegóły!

Poznaj zalety treningu EMS, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas. Zapisz się na swój pierwszy trening personalny w naszym studio EMS Gold, a przekonasz się, że warto spędzać z nami te 30 minut.

Czekamy na Twój kontakt!

534 707 805

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania i dowiedz się co jest prawdą, a co powszechnym mitem.

Jak długo trwa trening personalny EMS?

Na zajęcia z naszym trenerem musisz zagospodarować około 30 minut.

Ile kosztuje trening personalny EMS?

120 zł

Ile kosztuje plan dietetyczny od Waszego trenera personalnego?

199 zł

Ile kosztuje plan żywieniowy rozpisany przez trenera osobistego?

49 zł

Czy macie pakiety treningów personalnych?

Tak. Po 20 i 10 treningów, w tym również możliwość pojedynczych wizyt.

Ile kosztuje strój do treningu EMS?

Jest to jednorazowa opłata w wysokości 99 zł.

Dowiedz się więcej o naszej firmie, treningach personalnych i zespole.

Dowiedz się więcej o naszym studio treningów EMS. Poznaj nasz cennik, dowiedz się o zaletach treningu z elektrostymulacją lub odezwij się do nas.

O nas

Cennik

Trening personalny

Czy przy treningu EMS trener personalny jest potrzebny?

Właściwie, to jest niezbędny! Trener osobisty nie tylko ustala harmonogram ćwiczeń w treningu EMS, ale też odpowiada za prawidłowe ustawienie aparatury odpowiedzialnej za elektrostymulację mięśni. Jego wiedza oraz doświadczenie pozwalają na wprowadzenie parametrów, które nie przeciążą organizmu, ale jednocześnie umożliwią skuteczną pracę nad ciałem.

W przypadku elektrostymulacji mięśni trening można każdorazowo dostosować do konkretnego celu, co pozwala działać efektywnie. Samodzielna próba treningu EMS bez nadzoru osoby doświadczonej nie przyniesie pożądanych efektów, a ponadto może przyczynić się do szkód na zdrowiu.